ANASAYFA > HAKKIMIZDA

Şirket Profili

Onur Deniz Mlz. Paz.San.Tic.Ltd.Şti
, hizmet hayatına 2005 yılında başlamıştır. İlk etapta İstanbul Tuzla’da faaliyet gösteren firmamız hemen ardından Mersin’de ilk şubesini açmıştır. Bununla beraber Ege ve Karadeniz Bölgesi dahil olmak üzere, taşeronlarıyla beraber tüm Türkiye sahillerinde 7/24 hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Yaptığımız işi anlatmaktansa birinci prensibimiz olan kaliteli hizmeti uygun fiyata vermeye çalışmamızdan bahsetmek yerinde olur. Yaptığımız işin kaliteli olduğunu ortaya koyabilmemiz açısından, servisini yaptığımız cansallarını örnek göstermemiz gerekmektedir. Mesela son 7 yıldır servisini verdiğimiz binlerce cansalından sadece 6 tanesi gerçekten gemiyi güvenli terk etmek için kullanılmıştır ki konuyla ilgili deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak isteriz ;sorunsuzca açılmaları, tam anlamıyla şişmeleri ve basıncını kaybetmeden stabil durabilmeleri , içindeki malzemelerin tam da olması gerektiği gibi olması, zaten zor şartlar altında çalışan denizcileri böylesi acil bir durumda yüzüstü bırakmayıp, tam olarak işlevsellik göstermesi bizi çok mutlu etmiş ve onurlandırmıştır. Daha da ötesi değerli müşterilerimizden de bu konuda çok güzel mesajlar almak gerçekten gururumuzu okşamıştır.

İyi servis vermek; hem işin itinalı ve özümseyerek yapılmasını hem de maliyetlerin belli seviyelerde korunmasını gerektirmektedir. Bu da yaptığımız işin ne kadar zor olduğunu gösteriyor. Özellikle son yıllarda denizcilik alanında baş gösteren global kriz ve gemilerin zaman ile olan yarışı, işlerimizi uygun fiyata hem de geceli gündüzlü çalışarak mümkün olduğunca ivedilikle yapmamızın önemini arttırmıştır. Bu vizyon ve bilinçle her geçen gün daha da büyüyen Onur Deniz Ltd Şti. olarak, siz değerli müşterilerimize ürün satışı yapmanın yanı sıra servis hizmeti vermekten büyük memnuniyet duyarız.
 

     
Anasayfa | Kurumsal | Ürünler | Katalog | Sertifikalar | Online Sipariş | İletişim    
Gemdok Sanayi Sitesi G/50 Sokak No: 17/22 Tuzla / İSTANBUL
Tel   : +90 216 392 60 66 / 67 - Fax. +90 216 392 30 33
Gsm : +90 530 545 87 05
E-mail :
info@onurdeniz.com